KOSMICZNY BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU

Odlotowo, fantastycznie i KOSMICZNIE było 29 stycznia w Oddziale Przedszkolnym w Cholerzynie gdzie odbył się KOSMICZNY BAL KARNAWAŁOWY. Nasze Panie przygotowały piękną scenografię oraz ciekawy scenariusz tej kosmicznej przygody.

W przestrzeni kosmicznej, pełnej gwiazd, kolorowych kosmoludków i rakiet pojawiły się księżniczki i królewny, wirowały motylki. Bardzo elegancko pląsali policjanci, strażacy i kosmici, postacie z bajek książkowych i … trudno wymienić wszystkich – rodzice wykazali się nie lada pomysłami i inwencją twórczą.

Po uroczystym powitaniu rozpoczął się prawdziwy BAL! Kosmiczny bal!

Pani Adriana, Bernadetta i Katarzyna zabrały przedszkolaków w podróż po KOSMOSIE. Nie brakowało tańców – „rozgrzewańców” i „przytulańców”, były księżycowe wiry, korowody i śpiewy.

Na zmęczone kosmicznymi szaleństwami dzieci czekał słodki poczęstunek, przy którym wszyscy dzielili się wrażeniami ze wspólnych swawoli.

Pod koniec kosmicznej przygody każdy uczestnik otrzymał dyplom za udział w balu karnawałowym a dzieci przebrane w najbardziej oryginalne i samodzielnie wykonane stroje nagrodzone zostały gwiezdnym medalem.

Dziękujemy wszystkim za wspólna zabawę i zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Katarzyna Wyrostek-Pogan

Opublikowano: 04 lutego 2019 22:07

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 507

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa im. św. Matki Teresy z Kalkuty w Cholerzynie

Realizacja: Superszkolna.pl

  • TWORZYMY KOMPETENTNY, ŻYCZLIWY I SPRAWIEDLIWY ZESPÓŁ NAUCZYCIELI, UCZNIÓW I RODZICÓW. KAŻDEGO DNIA Z RADOŚCIĄ ZBLIŻAMY SIĘ DO IDEAŁU DOBRA, PIĘKNA I MĄDROŚCI
Zaszyfrowany adres tej strony