Informacja o pracy Poradni PP w Zabierzowie

Drodzy Rodzice !  

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Zabierzowie  działa cały czas.
Proszę o zapoznanie się  aktualnymi informacjami i przygotowanymi propozycjami.

Szanowni Państwo ! 

W związku z rozpoczętą kwarantanną narodową trwającą także przez okres ferii zimowych pragnę poinformować, iż PPP w Zabierzowie pracuje cały czas nieprzerwanie. Systematycznie prowadzone są diagnozy i terapie.
W dalszym ciągu funkcjonuje dyżur psychologa.
Psycholog pełni dyżur każdego dnia w godzinach od 12.00 do 14.00 POD NR TELEFONU 502-094-172.  

W trakcie dyżuru psychologa można zyskać fachowe wsparcie oraz pomoc a także uzyskać wszelkie informacje dotyczące Zespołu Orzekającego. 

Wszelkie informacje dotyczące funkcjonowania poradni umieszczane są systematycznie na stronie Poradni oraz profilu na facebooku. Staramy się zamieszczać tam także ciekawe formy i sposoby spędzania wolnego czasu w trakcie trwających ferii. Pragnę także przypomnieć iż wspólnie z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych z Zabierzowa Poradnia organizuje konkurs dla mieszkańców Gminy Zabierzów " W domu nie musi być nudno-Postaw na rodzinę", którego celem jest zaktywizowanie całych rodzic do wspólnego działania. Wszelkie informacje na temat powyższego konkursu umieszczone są na naszej stronie oraz fb. 

Z wyrazami szacunku 

Kinga Gibadło 

Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Zabierzowie 

Opublikowano: 08 stycznia 2021 22:17

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 52

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa im. św. Matki Teresy z Kalkuty w Cholerzynie

Realizacja: Superszkolna.pl

  • TWORZYMY KOMPETENTNY, ŻYCZLIWY I SPRAWIEDLIWY ZESPÓŁ NAUCZYCIELI, UCZNIÓW I RODZICÓW. KAŻDEGO DNIA Z RADOŚCIĄ ZBLIŻAMY SIĘ DO IDEAŁU DOBRA, PIĘKNA I MĄDROŚCI
Zaszyfrowany adres tej strony